Hakkımızda

Uzman Diş ve Ağız Sağlığı Hastanemiz en son yönetmeliğe göre; Türkiye’de “Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ruhsatı” alan ilk kuruluştur.

“Kayseri Diş Merkezi” olarak 2005 yılında açılan merkezimiz, daha sonra kadro ve ortak sayısını arttırarak, 2010 yılında isim değişikliğine gitmiş “Özel Uzmandent Diş Merkezi” olarak, bölgemizde ağız ve diş sağlığı hizmetlerine devam etmektedir.
 
2009 yılında inşaatına başlanan Hastanemiz, Özel Hastaneler Yönetmeliğine eklenen “Özel Diş Hastanesi” kapsamında eklenen 50 ünitli, tam teşekküllü ameliyathaneli, en az beş yataklı Hastane ön iznini, 09 Mart 2012 tarihinde almıştır. 05 Mart 2014 tarihi itibariyle de ön izin belgesi Özel Hastane Açılış Ruhsatına çevrilmiştir.
 
4.500 m2 kapalı alanı olan Hastanemizde; 8 adet yatak, 2 adet ameliyathane, 2 adet hasta gözlem ACİL ünitesi, morg, tıbbi gaz sistemi merkezi vakum sistemi, 120 kişilik çok amaçlı Konferans Salonu, laboratuvar, elli adet diş üniti, bir adet dental volumetrik Tomografi, bir adet Panoramik Röntgen ve tüm diş hekimliği donanımları eksiksiz mevcuttur. Türkiye’de yeni yönetmeliğe göre 2 adet ruhsat verilmiştir bunlar; Uzman Diş Hastanesi ve Medipol Diş Hekimliği Hastanesidir. 2013 yılında Hastane hizmet binasını açan merkezimiz, Kayseri şehir merkezinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti vermektedir.
 
Ayrıca; Radyoloji Ünitesi ve Ameliyathanesi ile de bir ilk olma özelliği taşımakta olan Hastanemiz, bütün hastalarına Kaliteli, Güvenli ve Garantili hizmet verme ilkesini kendisine anlayış olarak benimsemiştir. Hastanemizde; toplam elli (50) ünitte, sekizi (8) uzman olmak üzere toplam yirmi yedi (27) diş hekimi ve onlarca çalışanı ile hizmet verilmektedir.

FACEBOOK TWITTER INSTAGRAM YOUTUBE
kayseri emlak, kayseri gayrimenkul kayseri web tasarım kayseri evden eve nakliyat